פרופיל חברה

שיאים לרופא הינה סוכנות הביטוח המובילה בישראל המתמחה בביטוחי אובדן כושר עבודה, בריאות ופיננסים לרופאים. הסוכנות הוקמה בשנת 1999 ע"י שלושת בעליה, איילת לדרברג, יניב שוק וחיליק לדרברג.

בין לקוחותינו נמנים אלפי רופאים הנהנים מפוליסות במחירים ובתנאים מיוחדים, המוצעים לציבור הרופאים בלעדית דרך שיאים. נציגינו פועלים בכל בתי החולים ברחבי הארץ ובשיתוף עם וועדים, מוסדות ואיגודים, תוך שמירת הקשר האישי עם כל רופא ורופא והקפדה על רמת שרות גבוהה. תכניות הביטוח הייחודיות שלנו מותאמות לצרכיי לקוחותינו הרופאים כאשר בכל התכניות ,פרי פיתוחינו, ניצב רף חדש המשפר משמעותית את היקף הכיסוי הביטוחי הנהוג בענף. אנו עובדים בשיתוף עם כל מוסדות הבריאות הגדולים בישראל ונותנים שרות לאלפי מבוטחים, ביניהם מנהלי מחלקות, רופאים בכירים ומנהלי בתי חולים בכל רחבי הארץ. אנו מתאימים את תוכניות הביטוח שלנו לצרכי הרופאים המבוטחים, שכירים ועצמאיים כאחד, רופאי קופות החולים, בתי החולים והמרפאות הפרטיות.

חזון

להגדיר ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות עבור כלל לקוחותינו במגוון תחומי הפעילות שלנו.

הערכים שלנו:

אמון- לתת ללקוחותינו את האמון המלא ביכולתם לסמוך על הסוכנות במתן מענה לכל בעיותיהם.

אמינות- לשמור על סטנדרט גבוה של שירות עבור לקוחותינו תוך מתן מענה מהיר וברור.

מצויינות- מתן שירות איכותי תוך מיקסום התועלת עבור הלקוח.

למה אנחנו?

כל רופא מכיר ומבין את הצורך בהתמחות מקצועית, אשר מאפשרת לבעל מקצוע לצבור ניסיון וידע וכך להפוך למומחה בתחומו. בעידן בו אנו חיים, יותר ויותר עיסוקים מצריכים התמחות מיוחדת של אנשי מקצוע כאשר הבנה שטחית ורחבה כבר אינה מסוגלת לענות על הדרישות הקיימות. בדומה לענף הרפואה, גם בתחום הביטוח, התמחות וניסיון בנושא ספציפי באים לידי ביטוי בתפקוד מקצועי יותר וידע מעמיק יותר. סוכנות שיאים מתמחה בתחום הייחודי של ביטוחי בריאות ואובדן כושר לרופאים. לאורך שנות פעילותינו צברנו ניסיון יוצא דופן בטיפול בפוליסות ובתביעות של רופאים בהתאם לצרכים הביטוחיים הייחודיים לציבור זה. המומחיות שלנו בתביעות בריאות ואובדן כושר של רופאים מאפשרת לנו להעניק שרות איכותי ומקצועי יותר ללקוחותינו באופן שוטף ובעיקר בזמן תביעה.

שירות

אנו בשיאים מאמינים כי הבסיס לקיומנו הוא שביעות רצונך המלאה והאמון שאתה נותן בנו. תפישת עולמנו קובעת ששביעות רצונך ואמונך יושגו רק אם:

♥ נשמור על מקצועיות

♥ נשרת אותך באכפתיות

♥ ננהג בך בהגינות

♥ ונקים איתך שותפות אמיתית

כפועל יוצא מכך אנו מתחייבים להקפיד על רמת השרות הגבוהה ביותר תוך מענה לכל צרכיך באמצעות צוות מקצועי ומיומן.

גם מחוץ לשעות פעילות המשרד, 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע, ניתן לשוחח עם נציג שרות (לא תא קולי) כדי שאיש מקצוע של שיאים יצור עמכם קשר למחרת.

בעלי תפקידים מרכזיים

הנהלה

סמנכ"ל ומנהלת תפעול ותביעות

מחלקת חיתום והפקה

▪דקלה שרידה – hafacam@seeim.co.il
מחלקת גביה ושירות

▪ אפרת בר – efrat@seeim.co.il

מחלקת טלמיטינג

▪ שי ישראלי – shay@seeim.co.il

מחלקת מימוש זכויות

▪ איציק כהן – tviot@seeim.co.il

מחלקת מכירות

▪ תומר מרגוליוס – tomer@seeim.co.il

מחלקת גמל והשתלמות

▪ מור שם טוב – gemel@seeim.co.il

מזכירות

▪מאיה מלכא – Maya@Seeim.co.il

מחלקת משאבי אנוש

▪נטע לדרברג – Neta@Seeim.co.il

שותפים וסוכנויות משנה

הלפרין ביטוח, פנסיה ופיננסים

טלפון: 076-5440779

פקס: 076-5105516

מייל: alex@halperin-ins.co.il

כתובת: דרך מאיר ויסגל 2, פארק המדע, רחובות