תוכנית חסכון פיננסית בבית השקעות

אנו מזמינים אותך לנהל את תוכניות החיסכון שלך בבית ההשקעות “כלל פיננסים” במקום בפק”מ או בסניף הבנק. ידוע כי פעמים רבות חיסכון בבנק, בעיקר בפק”מ, עלול להיות הפסדי. הריבית שהבנק מעניק לחוסכים נמוכה באופן משמעותי כאשר לעומתה על החוסך לשאת בעלויות של עמלות שונות ודמי ניהול. בשנים של אינפלציה במשק החוסך ממש מפסיד את ערך הכסף מכיוון שלרוב האינפלציה עולה בשיעור גבוה יותר מן הריבית אותה מציע הבנק לחוסך. באופן כזה, משנה לשנה ערכו הריאלי של החיסכון בבנק הולך ופוחת.

מהם היתרונות בחיסכון בבית השקעות לעומת חיסכון בפק”מ/בבנק?

  • ללא עלויות מיותרות: פטור מדמי משמרת, פטור מדמי נאמן, פטור מעמלות, ללא עמלות קנייה ומכירה!
  • גמישות: ניתן לשנות את תמהיל ההשקעה בכל עת וללא עלות (בבנק רק בתשלום עמלת קנייה ומכירה).
  • דחיית מס: תשלום מס רווחי הון מתבצע רק בסוף תקופת החיסכון ולא בכל מכירה וקנייה. רואי חשבון מבינים את חשיבותה של דחיית המס וממליצים על כך ללקוחותיהם. משמעותה של דחיית המס היא שגם הסכום שהיה אמור להיות מופרש לטובת מס ממשיך לצבור ריבית.
  • נזילות מלאה: לא “סוגרים” את הכסף בבית ההשקעות ואין צורך ב”תחנות יציאה”. כספי החיסכון ניתנים למשיכה בכל רגע נתון במזומן.
  • מוקד טלפוני: בית ההשקעות “כלל פיננסים” מחזיק מוקד טלפוני המיועד אך ורק לשרות לקוחות החיסכון הפיננסי. במוקד ניתן מענה מקצועי ומהיר (!) וניתן לשוחח עם יועץ השקעות.
  • ניהול השקעות מקצועי על ידי כלל פיננסים בית השקעות.
  • לקוחות המנהלים בחיסכון פיננסי מעל 200,000 ₪ נהנים מהטבות כגון מנהל תיקים אישי, שיחה תקופתית יזומה ממנהלי ההשקעות, דיוור, ניוזלטר ועדכונים בSMS.
  • התכנית מאפשרת לך לחסוך החל מ-10,000 ש”ח בהפקדה חד פעמית ללא הגבלת סכום מקסימום והחל מ-400 ש”ח בהפקדה חודשית בהתאם לצרכיך ובעלויות ניהול נמוכות.

The Marker: איזו תשואה הניבו המניות ב-109 שנים?

אחד הממצאים של זוכי פרס נובל דניאל כהנמן ועמוס טברסקי הוא שאנו נוטים להסיק מסקנות על סמך מדגמים קטנים מדי. במקרה של שוק המניות, מדגם מספק צריך לכלול תקופת מדידה ארוכה ככל האפשר. שלושה כלכלנים בריטיים בנו בסיס נתונים של שוקי המניות ב-17 מדינות, מתחילת שנת 1900 ועד היום. לכתבה המלאה >>

 

מעוניין בקביעת פגישת ייעוץ במקום עבודתך ללא תשלום וללא התחייבות?

אנא מלא את פרטייך ונחזור אלייך בהקדם